KARA TAŞIMACILIĞI

İrem Lojistik, taşımacılık faaliyetlerinde üstün teknolojik özelliklere sahip modern araçları kullanmayı ilke edinmiş olup, her geçen yıl filosunun daha çevreci, daha güvenli ve daha ekonomik konumunu sürdürmeyi amaç edinmiştir.
Filosunda yer alan tüm araçlar EURO III, EURO IV ve EURO V standartlarında olup, römork ve yarı römork araçlar ile Avrupa Birliği Yeşil ve Güvenli TIR standartlarına uygun olarak hizmet vermektedir.

%100 Müşteri Memnuniyeti

İstenilen hizmeti zamanında teslim etmeyi, ön görüşme safhasından, son safhada kullanılmasına kadar olan hizmetleri eksiksiz yapmayı, Tüm bölümlerde kalite bilincini benimsemeyi, yasal ve müşteri şartlarına uygun ve standartların ön gördüğü tüm prosedürleri uygulayıp aynı zamanda uygulatmayı kalite politikası olarak benimsemiştir.

Sürdürülebilirlik

İrem Lojistik insan ve çevreyi merkez alarak  iki ana başlık altında değerlendirmektedir. Doğal çevrenin korunması kadar ekonomik ve sosyal kalkınmanın da birbirinden ayrılmaz parçalar olduğunu kabul etmektedir.

İş Mükemmelliği

İrem Lojistik; Ürün ve hizmetlerimizi müşterilere en güvenli şekilde ulaştırmayı taahhüt ederken, bu doğrultuda, tüm hizmet bölümlerimizde yasal zorunlulukların ötesinde güvenlik uygulamaları yürütüyoruz.

Sorumluluk

Çalışan gönüllülüğü esasıyla da desteklediğimiz eğitim, kültür-sanat, çevre, insan hakları ve kadının güçlendirilmesine yönelik çalışmalarımız ile toplumdan aldığımızı yine toplumla paylaşıyoruz.

Büyük İşler, Burada Kolay İşler

İREM LOJİSTİK olarak;  Tecrübemiz, tedarikçi ağımız, yaygın ve esnek kullanıma uygun araç parkımız, Türkiye geneline yayılmış ismimiz, spot piyasada gidiş-dönüş aynı araçlar ile organizasyonumuz neticesinde kazanılmış tecrübe ile hasarsız, eksiksiz zamanında teslimat sağlıyoruz.

Uluslararası taşımacılık alanında 8 ana kolda faaliyet göstermekteyiz:

Komple Taşımalar
Grupaj Taşımalar
Ekspres Taşımalar
Soğuk Hava Taşımaları (ATP FRC Sertifikalı Frigorifik yarı römorklar ile)
Rulo Saç Taşımaları
Ağır Nakliye ve Proje Taşımaları
Askılı Tekstil Taşımacılığı
ADR Sınıfı Yük Taşımacılığı şeklindedir.
Hizmet Verdiğimiz Sektörler
Otomotiv İlaç
Gıda Beyaz Eşya
Yedek Parça Tekstil
Deri Demir Çelik
Makina Elektronik
Kimya Mobilya Dekorasyon
Orman Ürünleri İnşaat ve Yapı Malzemeleri

2 thoughts on “Kara Taşımacılığı

  1. Geri Bildirim: Netflix bez VPN

  2. Geri Bildirim: clindamycin 300

Yoruma kapalı.